Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Бухсайт
Loading
Лигазакон
22.07.2016 | 17:45

Отримайте повний доступ до платформи LIGA:ZAKON

Отримайте повний доступ до платформи LIGA:ZAKON

Шановний клієнте!

Чи хотіли б Ви виконувати свою роботу швидше? А щоб інструменти для роботи були дієвішими? Було б Вам зручно працювати в хмарі з планшета чи смартфона, не «прив'язуючись» до робочого місця?

Ми пропонуємо протестувати cloud-рішення, яке Вам дасть змогу працювати ефективніше та зручніше, - Інформаційно-правову і комунікаційну платформу LIGA:ZAKON.

Отримайте на 3 дні повний доступ до Платформи та інтегрованих в неї продуктів. Дізнайтесь останні правові новини та протестуйте в роботі всі модулі для ключових спеціалістів компанії.

Ознайомтеся з останніми випусками електронних видань БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, ЮРИСТ&ЗАКОН і Вісник МСФЗ (в Україні) та перегляньте архіви за 2 роки.

Першими оцініть швидкість пошуку, зручність опрацювання й аналізу судових рішень із системою VERDICTUM, яку зовсім нещодавно було інтегровано в Платформу.

Заповніть заявку на сторінці акції та починайте тестувати Платформу LIGA:ZAKON!

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ДОСТУП

Протестуйте Платформу, скористайтеся спеціальною пропозицією для її придбання та беріть участь у розіграші трьох сертифікатів на політ на повітряній кулі на двох!

Будьте ближче до хмар!

Якщо у Вас виникли запитання чи уточнення, будь ласка, зв'яжіться з нами за тел.: (044) 538 01 02 або 0 800 21 01 02, чи пишіть на e-mail: sales@ligazakon.ua.

Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
Комментариев 0

Опубликовать
Осталось 500 символов
Поля, отмеченные * - обязательные для заполнения.
Введите число, изображенное на картинке: *

обновить число
 
На повестку дня
Новые поступления
21.08.2017
4
19.08.2017
14
18.08.2017
23
14.08 - 19.08
Опрос