Шановний відвідувач! Ви переглядаєте стару версію сайта. Запрошуємо вас ознайомитись з новою версією та оцінити ії. Be new!
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Бухсайт
Loading
Лигазакон
05.07.2016 | 15:39

Національна бухгалтерська премія року від ЛІГА:ЗАКОН

Національна бухгалтерська премія року від ЛІГА:ЗАКОН

Для створення літнього святкового настрою та з нагоди Дня бухгалтера компанія ЛІГА:ЗАКОН спільно з Федерацією професійних бухгалтерів та аудиторів України оголошують Національну бухгалтерську премію року. Ідея участі полягає у творчому конкурсі креативних есе на тему "Якби я був #Міністр фінансів…".

До участі запрошується кожен практикуючий бухгалтер, економіст, фінансист, а також студенти за профілем та викладачі - всі, хто розуміється на бухгалтерській справі та має бажання розбавити спекотні робочі липневі будні гумором, оптимізмом та азартом.

"Дуже ймовірно, що переможе той, хто напише найнестандартніше есе. Тому в такій серйозній, відповідальній справі, як бухгалтерський та податковий облік, легше досягти кар'єрного зростання саме творчому бухгалтеру з почуттям гумору", - висловлюють свою думку поважні члени журі.

Оголошення та нагородження переможців Креативної Премії відбудеться на святковому заході 15 липня у CHAMBER PLAZA.

У програмі на Вас очікують: огляд актуальних змін податкового законодавства та питання піврічної звітності від експертів ЛІГА:ЗАКОН Юрія Циганка та Галини Зубар; майбутнє бухгалтерії, обліку та аудиту від керуючого партнера компанії Juscutum Audit Сергія Поліщука; майстер-клас "Час сильних особистостей" від мотиваційного спікера та сертифікованого коуча Ксенії Тейлор; музичний виступ, урочиста церемонія нагородження, святковий коктейль і неформальне спілкування.

На святковий захід запрошуються всі учасники конкурсу, які надішлють своє есе до 10 липня 2016 року на електронну адресу pr@ligazakon.ua, а також користувачі продуктів компанії ЛІГА:ЗАКОН (детальніше про умови конкурсу на сайті)

На переможця конкурсу очікує головний приз - незабутня подорож до Парижа, найромантичнішого міста у світі, від туристичної компанії "Феєрія" - генерального партнера конкурсу.

Крім того, переможці конкурсу отримають у подарунок підключення до нової cloud-платформи LIGA:ZAKON та інші цінні призи.

Проект організовується за підтримки Міністерства фінансів України, Торгово-промислової палати України та Національного банку України.

Ставтесь до всього з гумором, святкуйте кожен день, і нехай звіти зачекають!

Генеральний партнер конкурсу - туристична компанія "Феєрія".

Генеральний ТВ-партнер - телеканал UBR.

Головний інформаційний партнер - ІА "ЛІГАБізнесІнформ".

Інформаційний партнер - інтернет-видання "Обозреватель".

Інтернет-партнер - портал Finance.UA.

Партнер - Juscutum Audit.

Новая платформа от ЛИГА:ЗАКОН: бланки и шаблоны договоров, формирование отчетности, бухгалтерский и налоговый учет, законодательство и многое другое, что необходимо для работы бухгалтера!

Попробовать бесплатно

Купить

Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
Комментариев 0

Опубликовать
Осталось 500 символов
Поля, отмеченные * - обязательные для заполнения.
Введите число, изображенное на картинке: *

обновить число
 
На повестку дня
Новые поступления
15.01.2018
19
12.01.2018
34
11.01.2018
34
08.01 - 12.01
Опрос