Шановний відвідувач! Ви переглядаєте стару версію сайта. Запрошуємо вас ознайомитись з новою версією та оцінити ії. Be new!
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Бухсайт
Loading
Лигазакон
23.08.2016 | 14:30

Вітаємо із 25-ю річницею Незалежності України та Днем Державного Прапора України!

Вітаємо із 25-ю річницею Незалежності України та Днем Державного Прапора України!

25-та річниця Незалежності України є особливою датою не тільки для нашої країни, а й для компанії ЛІГА:ЗАКОН.

Дорослішаючи разом з Україною, упродовж 25-ти років з моменту створення, ЛІГА:ЗАКОН допомагає розбудовувати нашу нову реальність. Країна створювала закони для людей та бізнесу, державні та громадські інститути, писала нові правила життя. Глибоко і ретельно відслідковуючи «дихання» правового поля країни, систематизуючи законодавчу базу, інформуючи та роз'яснюючи правила гри для громадян і підприємств, ЛІГА:ЗАКОН зробила свій внесок у творення правової держави, становлення незалежності та утвердження суверенітету.

Сьогодні ЛІГА:ЗАКОН, як і наша країна, відчуває себе на початку нового великого творчого шляху. Реалізуючи свою головну місію, - робити все для розвитку бізнесу та суспільства, - наша компанія прагне дати поштовх для усвідомлення всіма українцями вибору майбутнього. Впевнені, що спільна мрія всіх українців - суверенна, благополучна і справедлива країна! Ми щиро віримо, що наша спільна успішна нова історія лише починається!

Компанія ЛІГА:ЗАКОН вітає всіх українців з Днем Прапора та Днем Незалежності! Нехай наше небо буде мирним та завжди майорить прапор свободи!

Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
Комментариев 0

Опубликовать
Осталось 500 символов
Поля, отмеченные * - обязательные для заполнения.
Введите число, изображенное на картинке: *

обновить число
 
На повестку дня
Новые поступления
19.01.2018
19
18.01.2018
24
17.01.2018
39
15.01 - 19.01
Опрос