Шановний відвідувач! Ви переглядаєте стару версію сайта. Запрошуємо вас ознайомитись з новою версією та оцінити ії. Be new!
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Бухсайт
Loading
Лигазакон
17.05.2017 | 12:26

Держсектор, бюджетні установи і бізнес майже стовідсотково користувачі "1С" або "Парус". Круглий стіл від ЛІГА:ЗАКОН

Держсектор, бюджетні установи і бізнес майже стовідсотково користувачі "1С" або "Парус". Круглий стіл від ЛІГА:ЗАКОН

На аудиторсько- бухгалтерську спільноту чекають непрості часи, адже як з'ясувалось, і держсектор , і бюджетні установи, і бізнес, майже стовідсотково користувачі "1С" або "Парус". 

При цьому з наступного року держсектор і бюджетні установи не використовуватимуть зазначене програмне забезпечення. Чи є достойна альтернатива?


Однозначно, бухгалтери потребують комплексного сервісу, який має включати комплексне обслуговування по всім їхнім питаням і проблемам. Інакше кажучи, виникає необхідність створення еко-системи для бухгалтерів - і в створенні такої еко-системи повинні брати участь провідні українські компанії, об'єднані на загальній платформі.

Про це йшлося на круглому столі, організованому компанією ЛІГА:ЗАКОН, присвяченому питанням застосування РНБО санкцій щодо країни-агресора

Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
Комментариев 0

Опубликовать
Осталось 500 символов
Поля, отмеченные * - обязательные для заполнения.
Введите число, изображенное на картинке: *

обновить число
 
На повестку дня
Новые поступления
16.01.2018
34
15.01.2018
19
12.01.2018
34
08.01 - 12.01
Опрос