Шановний відвідувач! Ви переглядаєте стару версію сайта. Запрошуємо вас ознайомитись з новою версією та оцінити ії. Be new!
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Бухсайт
Loading
Лигазакон
17.05.2017 | 12:20

Чи готові Українські розробники запропонувати аналог 1С українському ринку? Круглий стіл від ЛІГА:ЗАКОН

Чи готові Українські розробники запропонувати аналог 1С українському ринку? Круглий стіл від ЛІГА:ЗАКОН

На круглому столі, організованому компанією ЛІГА:ЗАКОН, присвяченому питанням застосування РНБО санкцій щодо країни-агресора Олександр КОЧЕТКОВ, аналітик, виконавчий секретар Асоціації національних розробників програмного забезпечення зазначив, що на ринку України є достатньо програм - аналогів 1С.

Наші розробники готові працювати над удосконаленням українських програмних продуктів та не раз виступали ініціаторами цього процесу. Як зазначив Олександр, впровадження українського аналога 1С вартуватиме бізнесу 100-200 гривень у місяць.

На думку КОЧЕТКОВА, Українські програми нічим не поступаються російським, більше того, деякі українські бухгалтерські програми успішно використовуються і на російському ринку.

Від себе зауважимо, що проблема українського бізнесу не лежить у площині створення окремого програмного продукту для ведення обліку. Україні набагато важливіше створити свою бухгалтерську «екосистему», суть якої - комплексне рішення для бухгалтерського сектору, яке зачіпає всі сфери діяльності бухгалтерів та керівників підприємств. При цьому, ця екосистема повинна бути абсолютно незалежною від зовнішніх факторів, що убезпечить український бізнес та Країну в цілому від зовнішніх загроз.

Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
Комментариев 1

Опубликовать
Осталось 500 символов
Поля, отмеченные * - обязательные для заполнения.
Введите число, изображенное на картинке: *

обновить число
 
Leon 20.12.17 | 00:00
Запропоновано вже
zippy.com.ua/
На повестку дня
Новые поступления
19.01.2018
19
18.01.2018
24
17.01.2018
39
15.01 - 19.01
Опрос