Шановний відвідувач! Ви переглядаєте стару версію сайта. Запрошуємо вас ознайомитись з новою версією та оцінити ії. Be new!
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Бухсайт
Loading
Лигазакон
05.07.2017 | 10:26

Розроблено законопроект про звільнення від штрафів за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних через вірус

Розроблено законопроект про звільнення від штрафів за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних через вірус

Як заявила Яна Бугрімова, радник Міністра фінансів України під час круглого столу, присвяченого кібербезпеці України, чинна редакція ПКУ не дає можливості не застосувати штрафи за не зареєстровані податкові накладні навіть через форс-мажор. Тому всі розмови з приводу механізмів звільнення від штрафів залишаються розмовами.

Єдиний дієвий та законний спосіб - внесення змін до ПКУ. Наразі Мінфін розробив та затвердив проект закону змін до ПКУ, у разі прийняття якого штрафи за відсутність реєстрації податкових накладних з 1 по 15 червня не будуть застосовуватися, якщо вони будуть зареєстровані до 15 липня. За словами Яни, розробники законопроекту сподіваються, що Парламент підтримає цей законопроект.

Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
Комментариев 0

Опубликовать
Осталось 500 символов
Поля, отмеченные * - обязательные для заполнения.
Введите число, изображенное на картинке: *

обновить число
 
На повестку дня
Новые поступления
19.01.2018
19
18.01.2018
24
17.01.2018
39
15.01 - 19.01
Опрос