Шановний відвідувач! Ви переглядаєте стару версію сайта. Запрошуємо вас ознайомитись з новою версією та оцінити ії. Be new!
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Бухсайт
Loading
Лигазакон
06.07.2017 | 09:05

«REPORT: безпечне подання бухгалтерської звітності»: онлайн-конференція від ЛІГА:ЗАКОН

«REPORT: безпечне подання бухгалтерської звітності»: онлайн-конференція від ЛІГА:ЗАКОН

У четвер, 06 липня, об 11:00 ЛІГА:ЗАКОН проведе онлайн-конференцію на тему «REPORT: безпечне подання бухгалтерської звітності».

Компанія ЛІГА:ЗАКОН, яка вже більше 25 років працює на ринку програмних продуктів для бізнесу, зібрала весь багаж досвіду і знань про електронну звітність та оголосила про запуск нового продукту для бухгалтерів - REPORT. За допомогою REPORT можна формувати звітність згідно актуальним вимогам Державної фіскальної служби України, накладати цифровий підпис і відправляти її по інтернету у будь-який час.

Після того як вся країна зазнала хакерських атак ЛІГА:ЗАКОН прийняла оперативне рішення надати власний сервіс для здачі бухгалтерської звітності безкоштовно.

06 липня експерти ЛІГА:ЗАКОН розкажуть про онлайн-сервіс здачі податкової звітності REPORT та про основні його переваги. Наприклад, за допомогою даного продукту можна подавати інформацію за 5 платниками податків у рамках одного доступу.

Ставте питання, які Вас цікавлять, а ЛІГА:ЗАКОН дасть на них відповідь: http://press.liga.net/conf/onlayn_serv_s_report_bezpechne_podannya_bukhgaltersko_zv_tnost/?lang=ru

Спікери:

Людмила Проценко - керівник бізнес-лінії «Продукти для бухгалтерів» ЛІГА:ЗАКОН

Дмитро Глазунов - директор з управління продуктами ЛІГА:ЗАКОН

Додаткові запитання: Марія Іваник, 0507058672, Mariya.Ivanyk@ligazakon.ua

Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
Комментариев 0

Опубликовать
Осталось 500 символов
Поля, отмеченные * - обязательные для заполнения.
Введите число, изображенное на картинке: *

обновить число
 
На повестку дня
Новые поступления
19.01.2018
19
18.01.2018
24
17.01.2018
39
15.01 - 19.01
Опрос